Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
 
Sipariş için ne yapmalıyım?
 

Web sayfamızdan veya sosyal medya sayfalarımızdan beğendiğiniz ürünü seçiniz.Kutu üzerine ve Çikolata üzerine uygulamamızı istediğiniz Logonuzu seçtiğiniz kutu ismiyle birlikte mail adresimize gönderiniz.

 
Gönderdiğim Logoyu onaylamak için kutu üzerine veya çikolata üzerinde görebilecekmiyim?
 

Gönderdiğiniz Logonuz ile seçtiğiniz kutu üzerine ve çikolata üzerine ekibimiz ön çalışmayı en kısa sürede hazırlayıp, onay için belirttiğiniz mail adresinize veya Whatsapp hattınıza göndereceklerdir.

 
Logo haricinde özel tasarım yapıyor musunuz?
 

Bizlere firmanız ile ilgili detayları (kurumsal kimlik, renk, font vs) aktardıktan sonra sizler için özel tasarımlar hazırlayıp onayınıza sunmaktayız.

 
Firma değilim, Nişan, Düğün veya Bebek için çalışma yapıyor musunuz?
 

Özel günler ( Nişan, Düğün, Davet, Sünnet, Doğum vb.) için size özel tasarımlar yapmaktayız. Yaptırmak istediğiniz çalışma ile ilgili ilgileri ( isim, tarih, renk vb.) bilgileri bize bildirmeniz yeterli. Örnek çalışmaları en kısa sürede size göndermekteyiz.

 
Göndereceğimiz Logo veya Fotoğrafların özelliğ ne olmalı?
 

Göndereceğiniz Logo “pdf veya ai formatında olmalı” Fotoğraf çikolata için kısa kenar 1200px 72dpi, kutu için 2000px 300dpi en az olmalı

 
Ödeme işlemini nasıl gerçekleştiriyor sunuz?
 

Kredi kartıyla ödeme yapmak için mail order formu isteyebilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.Logolu Çikolata Gıda Pazarlama Pak. Tic. Ltd. Şti.*Yapı Kredi Bankası /Kozyatağı Atatürk Caddesi Şubesi TR90 0006 7010 0000 0052 1676 00